-25%

Жіноча сумка клатч Помадки. Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра Stupid Boy PTR
1 355 ₴
1 016,25 ₴
- В наявності
- Код: 655-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка клатч Помадки. Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра Stupid Boy
Зручна та модна повсякденна жіноча сумочка ідеально підійде для того, щоб Ви могли звільнити кишені та скласти все в одну сумочку.
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середня жорсткість, добре тримає форму);
Довжина: 20 см;
Висота: 19 см;
Ширина на основі: 8 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте до каталогу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 45 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка маленька сумочка клатч Помадки. Мінісумка-клатч для дівчат через плече екошкіра Stupid Boy |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,25 ₴










