-25%

Жіноча лакова міні сумочка рептилія, маленька сумка клатч на плече крокодил лакована PTR
933,66 ₴
700,24 ₴
- В наявності
- Код: 1736-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова міні сумочка рептилія, маленька сумка клатч на плече крокодил лакована
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: Лакова екошкіра (щільна, тримає форму);
Довжина: 22 см;
Ширина основи: 7 см;
Висота: 14 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Точки видачі Розетка. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 140 мм |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча лакова мінісумочка рептилія, маленька сумка клатч на плече крокодил лакована |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700,24 ₴









