-25%

Жіноча міні сумочка клатч стиль Луї Вітон чорна, маленька сумка на плече PTR
1 275,20 ₴
956,40 ₴
- В наявності
- Код: 1713-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч стиль Луї Вітон чорна, маленька сумка на плече
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середня жорсткість, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч-стиль Луї Вітон чорна, маленька сумка на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,40 ₴








