-25%

Набір жіночий міні сумочка клатч + жіночий гаманець на блискавці, жіноча сумка з гаманцем PTR
1 594,40 ₴
1 195,80 ₴
- В наявності
- Код: 1647-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір жіночий міні сумочка клатч + жіночий гаманець на блискавці, жіноча сумка з гаманцем
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму);
Фурнітура: метал;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 23 см;
Висота: 17 см;
Ширина на основі: 8 см;
Гаманець:
Матеріал: Екошкіра;
Ширина: 10 см;
Висота: 19 см;
Товщина: 2,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Набір жіноча міні сумочка клатч + жіночий гаманець на блискавці, жіноча сумка з гаманцем |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195,80 ₴










