-25%

Модна маленька сумка жіноча клатч, міні сумка стьобана сумка-клатч жіночий PTR
892,16 ₴
669,12 ₴
- В наявності
- Код: 1634-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна маленька сумка жіноча клатч, міні сумка стьобана сумка-клатч жіночий
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму);
Довжина: 20 см;
Висота: 13 см;
Ширина: 7 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна маленька жіноча сумочка клатч, мінісумка стьобана сумка-клатч жіночий |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,12 ₴










