-25%

Шкіряна жіноча міні сумочка клатч стиль Mars Jacobs чорна. Сумка з натуральної шкіри каркасна. PTR
2 711,60 ₴
2 033,70 ₴
- В наявності
- Код: 1555-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна жіноча міні сумочка клатч стиль Mars Jacobs чорна. Сумка з натуральної шкіри каркасна.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Добре тримає форму навіть порожня;
Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 14 см;
Логотип – металева бляшка;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 033,70 ₴









