-23%

Шкіряний портфель для документів з тисненням, шкіряна сумка - PTR
3 508,44 ₴
2 701,50 ₴
- В наявності
- Код: 1600-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний портфель для документів з тисненням, шкіряна сумка
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Волов'яча шкіра);
Плечовий ремінь у комплекті;;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 30 см;
Довжина: 37 см;
Глибина: 5 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701,50 ₴









