-25%

Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч яскрава міні сумка на плече PTR
1 993,40 ₴
1 495,05 ₴
- В наявності
- Код: 1595-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч яскрава міні сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
На блискавці;
Довжина: 20 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Ремінець: натуральна шкіра;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 130 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч яскрава мінісумка на плече |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495,05 ₴










