-25%

Жіноча сумочка клатч із крокодилом, міні сумка на плече чорна PTR
1 460,34 ₴
1 095,26 ₴
- В наявності
- Код: 1593-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка клатч із крокодилом, міні сумка на плече чорна
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах;
Закривається на магніти та на блискавку;
Довжина: 29 см;
Висота: 18 см;
Ширина на основі: 5 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча сумочка клатч із крокодилом, мінісумка на плече чорна |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095,26 ₴










