-25%

Жіноча сумка замшева клатч на плече стиль Луї Вітон, міні сумка натуральна замша чорна PTR
1 562,48 ₴
1 171,86 ₴
- В наявності
- Код: 1533-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка замшева клатч на плече стиль Луї Вітон, міні сумка натуральна замша чорна
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна) + натуральна замша;
Закривається на блискавку;
3 відділення;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 29 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 10 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, окрім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 150 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча мінісумка клатч-стиль Зара чорна, сумочка на плече Zara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171,86 ₴








