-25%

Жіноча каркасна сумочка на плече стиль Зара, сумка для дівчат PTR
1 355 ₴
1 016,25 ₴
- В наявності
- Код: 972ББ-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча каркасна сумочка на плече стиль Зара, сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожня;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Логотип – металева бляшка;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,25 ₴





