-25%

Стильна сумка каркасна стиль Marc Jacobs, міні сумка овальна PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1584-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка каркасна стиль Marc Jacobs, міні сумка овальна
Характеристики:
Матеріал: високоякісна та м'яка еко шкіра;
Плечовий ремінь у комплекті;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який та еластичний матеріал, що добре тримає форму;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴









