-23%

Дитячий рюкзак стиль Луї Вітон, маленький рюкзачок для дівчаток Коричневий ЛВ Коричневий карта PTR
1 794 ₴
1 381,38 ₴
- В наявності
- Код: 1240ДК-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381,38 ₴









