-23%

Якісний жіночий міні рюкзак прогулянковий під Луї Вітон, рюкзачок для дівчат Коричневий карта PTR
1 794 ₴
1 381,38 ₴
- В наявності
- Код: 1240КЛ-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381,38 ₴

