-25%

Стильна жіноча міні сумка на плече сумка клатч PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1547-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча міні сумка на плече сумка клатч
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна);
Клапан закривається на магніти;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь: вставка з екошкіри + металевий ланцюжок;
Довжина: 24 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 140 см);
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, окрім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 160 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна жіноча мінісумка на плече сумочка клатч |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴










