-25%

Комплект! Жіноча міні сумка на плече + шкіряний поясний ремінь жіночий, подарунковий набір PTR
2 194,50 ₴
1 645,88 ₴
- В наявності
- Код: 1215+876-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект! Жіноча міні сумка на плече + шкіряний поясний ремінь жіночий, подарунковий набір
Характеристики сумки:
Матеріал: Екошкіра преміум якості;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
Добре тримає форму навіть у порожньому стані;
Одне наскрізне відділення (дві кишені ведуть у загальне відділення) розділене перегородкою-кишенею на блискавці по центру, також є внутрішня кишеня під стінку на блискавці;
Розміри:
Висота: 18 см;
Довжина: 21 см;
Глибина: 9 см
Характеристики ременя:
Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра);
Пряжка: класична (металева);
Ширина ременя: 3,5 см;
ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, окрім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Комплект! Жіноча мінісумка на плече + шкіряний жіночий поясний ремінь, подарунковий набір |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645,88 ₴










