-25%

Яка жіноча міні сумочка бананка на плече, маленька сумка слінг клатч стиль Луї Вітон на груди PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1540Ж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яка жіноча міні сумочка бананка на плече, маленька сумка слінг клатч стиль Луї Вітон на груди
Характеристики:
Матеріал: еко-шкіра + канва;
Закривається на блискавку та клапан на магнітах;
Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
Фурнітура: метал;
Плевий ремінь регулюється по довжині;
Висота: 18 см;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 4 см;
ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, окрім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка бананка на плече, маленька сумка-слінг клатч-стиль Луї Вітон на груди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴







