-25%

Жіноча міні сумочка крос-боді DAISHU Кенгуру, маленька сумка багет чорна PTR
1 157,10 ₴
867,82 ₴
- В наявності
- Код: 1529-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка крос-боді DAISHU Кенгуру, маленька сумка багет чорна
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 12 см;
Висота: 15 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 150 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка крос-боді DAISHU Кенгуру, маленька сумка багет чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867,82 ₴










