-23%

Кругла дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток з ведмедем - PTR
1 324,44 ₴
1 019,82 ₴
- В наявності
- Код: 1516Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругла дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток з ведмедем
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 18 см;
Ширина: 18 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який та еластичний матеріал, що добре тримає форму;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019,82 ₴










