-25%

Жіноча лакова сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумка багет під рептилію PTR
1 275,20 ₴
956,40 ₴
- В наявності
- Код: 1509-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумка багет під рептилію
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: Лакова Еко Шкіра (щільна, тримає форму);
Довжина: 26 см;
Ширина основи: 8,5 см;
Висота: 23 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 230 мм |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,40 ₴









