-23%

Якісний жіночий гаманець клатч, модний портмоне для дівчат з листочками - PTR
663 ₴
510,51 ₴
- В наявності
- Код: 348Н-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний жіночий гаманець клатч, модний портмоне для дівчат з листочками
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 3,5 см;
Висота: 19 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510,51 ₴










