-25%

Жіноча замшева сумочка стиль Луї Вітон з тисненням, міні сумка для дівчат натуральна чорна замша PTR
1 674,20 ₴
1 255,65 ₴
- В наявності
- Код: 1301-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча замшева сумочка стиль Луї Вітон з тисненням, міні сумка для дівчат натуральна чорна замша
Характеристики:
Матеріал: передня стінка – натуральна замша + високоякісна турецька еко-шкіра;
Закривається на блискавку та магніти;
Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах;
Фурнітура: метал;
У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
Довжина ременя ручки: 41 см;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 21,5 см;
Висота: 20 см;
Ширина на основі: 12 см;
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 200 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумочка стиль Луї Вітон із тисненням, мінісумка для дівчат натуральна замша чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255,65 ₴









