-23%

Купольна упаковка контейнер для моті, мафінів, піроджений, макарунсів різнобарвні PTR
9,34 ₴
7,19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 1434-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купольна упаковка контейнер для моті, мафінів, піроджений, макарунсів різнобарвні
Характеристики:
Мінімальне замовлення: 50 шт. одного кольору;
Матеріал: ПЕТ;
Діаметр за основою: 4,2 см;
Діаметр по центру: 6,7 см;
Висота: 5,3 см;
У наявності: рожевий, бірюзовий, білий (запалюйте наявність кольорів перед замовленням);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 67 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,19 ₴







