-25%

Жіноча міні сумочка з квітами і хутряний брелок. Маленька сумка з квітами PTR
1 275,20 ₴
956,40 ₴
- В наявності
- Код: 1250-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка з квітами і хутряний брелок. Маленька сумка з квітами
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, що добре тримає форму;
Плечовий ремінь та брелок у комплекті;
Довжина: 23 см;
Ширина: 12 см;
Висота: 17 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка з квіточками та хутряним брелоком. Маленька сумка з квітами |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,40 ₴










