-23%

Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди, нагрудна барсетка з натуральної шкіри чорна - PTR
2 650,44 ₴
2 040,84 ₴
- В наявності
- Код: 1057-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди, нагрудна барсетка з натуральної шкіри чорна
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 27 см;
Ширина: 16 см;
Глибина: 5 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Волов'я шкіра |
| Висота | 270 мм |
| Довжина: | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040,84 ₴










