-23%

Якісні дорожні сумки для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча Луї Вітон PTR
2 650,44 ₴
2 040,84 ₴
- В наявності
- Код: 1045-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні дорожні сумки для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча Луї Вітон
Характеристики:
Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 48 см;
Ширина на основі: 24 см;
Висота: 36 см;
Герметичний відділ для взуття;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040,84 ₴










