-23%

Жіночий міні рюкзак сумка кенгуру еко шкіра, маленький сумка рюкзак Фіолетовий PTR
1 716 ₴
1 321,32 ₴
- В наявності
- Код: 641-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 600 г |
| Висота | 22 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 321,32 ₴


