-23%

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне з натуральної шкіри Темно-коричневий PTR
1 092 ₴
840,84 ₴
- В наявності
- Код: 744ТК-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 11 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Бичина |
| Колір | Темно-коричневий |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне з натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840,84 ₴




