-23%

Якісні невеликі дорожні сумки для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча -
2 416,44 ₴
1 860,66 ₴
- В наявності
- Код: 675-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні невеликі дорожні сумки для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча універсальна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 47 см;
Ширина на основі: 22 см;
Висота: 26 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 470 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Мoдель | Модель 1 (LV) |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860,66 ₴










