-23%

Урожай чоловічий рюкзак еко шкіра. Чорний PTR
2 496 ₴
1 921,92 ₴
- В наявності
- Код: 1294М-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,92 ₴





