-23%

Якісна жіноча сумка на плече Червоний Якісна ПУ шкіра, Пресована, 200, 275, 1200, 130, Середньої жорсткості, 1, Екошкіра, Так,
1 714,44 ₴
1 320,12 ₴
- В наявності
- Код: 580-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Довжина | 275 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320,12 ₴



