-25%

Сумка клатч жіноча чорна код 7-9892 Уцінка (читайте опис) PTR
584,14 ₴
438,10 ₴
- В наявності
- Код: 7-9892-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок Продається зі скидкою, ззаду маленька подряпина, см фото
Усередині сумки один відділ
Довжина ланцюжка 120 см
Розмір сумки 17*12,5*8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 125 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Намистини, Квіти з тканини |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438,10 ₴






