-25%

Черевики жіночі зимові чорні єврозима С392 PTR
1 672,61 ₴
1 254,46 ₴
- В наявності
- Код: С392-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал штучна шкіра
Усередині тонке штучне хутро
Розміри в наявності 36-23 см 37-23,5 см 38-24 см 39-24,5 см 40-25 см
Висота по задньому шву 15 см обхват 29 см
Підбор 4,5 см платформа 2,5 см
Жіночі чорні черевики єврозиму — стильне та зручне рішення для холодної пори року. Виконані зі штучної шкіри, з тонким штучним хутром усередині, вони забезпечують комфорт і захист від холоду. Висота черевиків по задньому шву становить 15 см, що забезпечує добру підтримку щиколотки, а обхват вгорі — 29 см, даючи черевикам щільно сидіти на нозі. Зручна підошва з підбором 4,5 см і платформою 2,5 см надає образу стиль і стійкість. Ці черевики ідеально підійдуть для повсякденного носіння в осінньо-зимовий період.
Черевики жіночі чорні — це чудове поєднання стилю та функціональності. Замовте їх прямо зараз і насолоджуйтеся комфортом і елегантністю в будь-яку погоду!
Зверніть, будь ласка, увагу на спосіб вимірювання довжини устілки. Усі вимірювання проводяться швейним метром у сантиметрах.
Ми міряємо взуття всередині звичайним сантиметром, не виймаючи устілку назовні, тому виміряйте будь ласка, не ноги, а своє взуття всередині від шкарпетки до п'ятки
Устілка буває приклеєна
Іноді устілка буває не точно вирізана, занадто довга або коротка
Допускається відхилення в замірі +/- 2-3 мм
Під час купівлі взуття треба звертати увагу на те, для чого воно призначене (модельне, повсякденне, спортивне, для відпочинку або роботи). Також велике значення мають форма та висота каблука, які мають відповідати особливостям статури покупця
Ви можете зробити обмін або повернення, пересилання завдяки покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Мембрана | Ні |
| Обхват голінища | 29 см |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254,46 ₴






