-33%

Електричний гриль, складний, з контролем температури Bass Polska BH-10397 PTR
3 730,65 ₴
2 499,54 ₴
- В наявності
- Код: 10397-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний гриль, складаний, з контролем температури Bass Polska BH-10397 Складний електричний гриль - для гриля, смаження та випічки Потужність: 2200 - 2500 Вт Напруга: 230 В Регулювання температури: ТАК Регулювання висоти верхньої панелі: ТАК Можна скласти: ТАК Розміри: 33,5 х 32 х 13,5 см Переваги гриля BASS POLSKA Bass Polska BH-10397 Контактний гриль Bass Polska дозволяє готувати різноманітні страви, такі як стейки, гамбургери, паніні на грилі та багато іншого. Відкриваючи та опускаючи верхню кришку, ви отримуєте дуже велику поверхню нагріву, на якій можна смажити їжу знизу, як на сковороді-грилі. Використовуючи гриль як сковороду-гриль, можна приготувати безліч видів м'яса, риби та овочів. Антипригарні покриття, що легко очищаються, не вимагають кулінарного жиру. Налаштування висоти верхньої плити на трьох рівнях. Термоізольована ручка для безпечного використання. Термостат контролю температури. Нековзні ніжки. Лоток для стікання жиру. Індикатори живлення та готовності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 320 см |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Лоток для жиру | Да |
| Марка | Bass Polska |
| Матеріал корпусу | Метал — пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Да |
| Споживана потужність | 2500 кВт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагрівної поверхні | Ребриста плита |
| Тип прибора | Електричний гриль-барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499,54 ₴










