
Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі VGR, Набір для стрижки з зарядкою QF-48 PTR
2 163,72 ₴
1 666,06 ₴
- В наявності
- Код: 627ssqj67y-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі VGR, Набір для стрижки з зарядкою QF-48
🎯 Машинка для стрижки VGR-269 призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах. Завдяки гострому лезу використання цієї машинки безпечне. Потужний високошвидкісний двигун забезпечує ніжне та безболісне гоління та обрізання з високою ефективністю, не витягує волосся та не пошкоджує шкіру, легко робить вашу шкіру ніжною.
🎯 Знімний акумулятор великої ємності може бути безпосередньо заряджений за допомогою зарядного блоку адаптера, що додається. Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-269 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
🎯 Переваги:
- ➕ Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам
- ➕ Вона функціональна і проста в управлінні
- ➕ Має міцний корпус, стійкий до дії вібрації
- ➕ Зручно лягає в руці і має легку вагу
- ➕ Має стильний дизайн
🎯 Характеристики:
- ➕ Вольтаж: 100-240В~50/60Гц
- ➕ Матеріал корпусу: Метал + АБС
- ➕ Тип: професійна машинка для стрижки / триммер для стрижки волосся
- ➕ Час заряджання: 2,5 години
- ➕ Термін роботи: 180 хвилин
- ➕ Тип леза: зворотно-поступальний
- ➕ Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- ➕ Світлодіодний дисплей: Так
- ➕ Спосіб заряджання: USB-роз’єм
🎯 Комплектація:
- ➕ Шнур USB
- ➕ Олія
- ➕ Насадки – 4шт(3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм)
- ➕ Упаковка
- ➕ Машинка для Стрижки Волосся VGR V-269
- ➕ Чистка, що чистить
- ➕ Підставка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Багатофункціональна акумуляторна машинка для стриження, Машинки для стриження професійні машини QF-48 |
- Ціна: 1 666,06 ₴










