
Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) SIGMA (4375761) PTR
1 512,88 ₴
1 119,53 ₴
- В наявності
- Код: 4375761-ptr
Шкіряний чохол - книжка G-Case з магнітною застібкою - це стильний аксесуар, а також чудовий захист для вашого смартфона. Він надійно захищає смартфон від подряпин, падінь та інших ушкоджень.
Магнітна застібка щільно фіксує верхню частину чохла, на якій розташовується металева накладка - завдяки цьому мобільний пристрій завжди захищений від небажаного потрапляння бруду, вологи та пилу.
Смартфон утримується в щільній та гнучкій силіконовій капсулі, яка захистить його при падінні, а також допоможе зберегти чудовий зовнішній вигляд – на корпусі пристрою не залишиться подряпин та інших слідів експлуатації.
Місткий картхолдер, який розташовується у внутрішній частині чохла, здатний легко замінити гаманець і чудово вміщує в собі банківські картки, а також купюри різного номіналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4375761 |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.156 кг |
| Габарити | 4.7x13x2.2/ |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Довжина, мм | 116 |
| Кратність | 1 |
| Марка стали | 7Cr17MoV |
| Матеріал корпусу | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 56-58 HRC |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
| Ширина леза, мм | 35 |
- Ціна: 1 119,53 ₴








