-23%

Футляр для окулярів твердий із карабіном Case Solid срібло темно-зелений PTR
113,90 ₴
87,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 00162-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 55 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Матеріал | Тканина |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Тип | Горизонтальний |
| Форма | Гаманець |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | темно-зелений |
| Спосіб зачиняння | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,70 ₴







