-23%

Рюкзак жіночий м'ятний код 7-4523 - PTR
1 003,08 ₴
772,37 ₴
- В наявності
- Код: 7-4523 мят-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
У комплекті гаманець діаметром 12 см
Розмір рюкзака 29*41*12,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 41 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Дитяча |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,37 ₴




