-25%

Чоботи жіночі бежеві зимові натуральна шкіра C237 Уцінка (читайте опис) PTR
5 135,93 ₴
3 851,95 ₴
- В наявності
- Код: С237-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал натуральна шкіра
Усередині набивна шерсть
Розмір у наявності 37-24 см Продається зі скидкою, є невеликий дефект, см фото
Висота чобота по задньому шву 35 см обхват 39 см
Каблук 4 см платформа 2,5 см
Ці елегантні жіночі зимові чоботи бежевого кольору стануть незамінним елементом вашого зимового гардероба. Виготовлені з натуральної шкіри, вони забезпечують високу зносостійкість і комфорт. Всередині чобіт набивна шерсть створює тепле та затишне середовище для ваших ніг, захищаючи їх від холоду.
Ці чоботи поєднують у собі елегантний зовнішній вигляд і комфорт. Стійкий каблук і платформа роблять їх зручними для тривалого носіння, а класичний бежевий колір підійде до будь-якого зимового одягу.
Зверніть, будь ласка, увагу на спосіб вимірювання довжини устілки. Усі вимірювання проводяться швейним метром у сантиметрах.
Ми міряємо взуття всередині звичайним сантиметром, не виймаючи устілку назовні, тому виміряйте будь ласка, не ноги, а своє взуття всередині від шкарпетки до п'ятки
Устілка буває приклеєна
Іноді устілка буває не точно вирізана, занадто довга або коротка
Допускається відхилення в замірі +/- 2-3 мм
Під час купівлі взуття треба звертати увагу на те, для чого воно призначене (модельне, повсякденне, спортивне, для відпочинку або роботи). Також велике значення мають форма та висота каблука, які мають відповідати особливостям статури покупця
Ви можете зробити обмін або повернення, пересилання завдяки покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 35 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 39 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 851,95 ₴










