-23%

Сумка жіноча чорна код 7-1104 - PTR
1 003,08 ₴
772,37 ₴
- В наявності
- Код: 7-1104-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина ручки 70 см
Розмір сумки 41*20*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 200 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,37 ₴





