-23%

Samsung GT-I9100 Galaxy S II (оригінал) чорний PTR
8 834,28 ₴
6 802,40 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Mini SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Ігри | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Спалах | Світлодіодна |
| Формати відео | DivX, Xvid, WMV, MP4, H. 264 |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1650 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи у режимі очікування | 710 годин |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, micro USB, Wi-Fi |
| Доступ в інтернет | EDGE, WAP, GPRS |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 217 |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 116 г |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-400 MP |
| Кількість ядер | 2 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 MB |
| Процесор | Samsung Exynos 4210 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доступ до інтернету | EDGE, GPRS, WAP |
| Діагональ екрана | 4.3 |
| Записування відео | Да |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Роздільна здатність екрана | 800×480 |
| Тип екрана | Super AMOLED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 802,40 ₴

