Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIEK |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник |
| Фотокамера | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 320 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи у режимі очікування | 96 годин |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Робота з повідомленнями | SMS |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 г |
| Висота | 85 мм |
| Товщина | 4.5 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 128 MB |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Діагональ екрана | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633,63 ₴


