-23%

Сумка жіноча молочна код 7-20221 - PTR
819 ₴
630,63 ₴
- В наявності
- Код: 7-20221-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та кнопку
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина ланцюжка 115 см
Розмір сумки 24*15*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 150 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,63 ₴





