-23%

Характеристики:
Матеріал корпусу - метал;
Матеріал ремінця - метал;
Діаметр циферблата: 4 см;
Ширина браслета: 2 см;
Механізм: механічний;
Подарункова коробочка продається окремо, ціна - 80грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 162,16 ₴






