-23%

Чоловічий рюкзак класичний PTR
2 433,60 ₴
1 873,87 ₴
- В наявності
- Код: К221-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: ПУ шкіра;
Висота: 44 см;
Ширина: 29 см;
Глибина: 10 см;
Колір — чорний, коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 44 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 10 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія якості | Да |
| Доставка по Україні | Да |
| Різні моделі | Да |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873,87 ₴










