-23%

Чоловіча сумка для документів PTR
2 620,80 ₴
2 018,02 ₴
- В наявності
- Код: К131-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 6,5 см;
Висота: 29 см;
Ідеальний варіант під документи або невеликого нетбука, планшета.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 мм |
| Гарантія якості | Да |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Доставка по Україні | Да |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Різні моделі | Да |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | сумка чоловіча |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 018,02 ₴








