-23%

Портфель для ноутбука та документів PTR
2 620,80 ₴
2 018,02 ₴
- В наявності
- Код: К91-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі.
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 14 см;
Ширина за основою: 6 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія якості | Да |
| Доставка по Україні | Да |
| Різні моделі | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 018,02 ₴










