-23%

Жіночий маленький рюкзак рожевий код 7-16 - PTR
726,96 ₴
559,76 ₴
- В наявності
- Код: 7-16 роз-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді кишеня на блискавці
Розмір 17*19*10,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Висота | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 10.5 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,76 ₴



