-23%

Жіноча сумка клатч рожева з довгим ременем код 7-58104 Уцінка - PTR
542,88 ₴
418,02 ₴
- В наявності
- Код: 7-58104 роз-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку Продається зі скидкою, є маленький дефект, майже не видно, см фото
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці. Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Максимальна довжина регульованого ременя 120 см
Розмір сумки 25 х 15 х 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 150 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418,02 ₴





