-23%

Сумка жіноча рожева з ременем код 7-1879 - PTR
819 ₴
630,63 ₴
- В наявності
- Код: 7-1879 роз-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку та кнопки
Сумка має один відділ і кишеню, у комплекті гаманець на блискавці
Максимальна довжина ременя 115 см
Розмір сумки 22,5*15*7,5 см розмір гаманця 14*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 150 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 225 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,63 ₴





